03
 Kadirli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı, Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeliği , Disiplin Kurulu Asil ve  Yedek Üyeliği ile Genel ...

[Devamını oku...]

06
DUYURU

 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84 üncü maddesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmenlik maddesinin  11. maddesi “Seçim Usul ve Esasları” hakkındaki yönetmelik hükmüne göre, Borsamız Meclis Üyeliği Seçimi 01 Nisan 2018 tarihinde Pazar günü Borsamız hizmet binasında 09.00- 17.00 saatleri arasında yapılacaktır. Listeler 07-08-09 Mart 2018 günleri  Kadirli Ticaret Borsası ilan panosunda askıya çıkacaktır.Listelere yapılacak itirazın askı süresi içerisinde İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına yapılacaktır.

[Devamını oku...]

15
KADİRLİ TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

  SAYIN ÜYELERİMİZ,

KOBİ’LERİN FİNANSMAN SORUNLARININ GİDERİLMESİNE KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) TARAFINDAN “TOBB NEFES KREDİSİ” ADI ALTINDA BİR ROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

18
KAREKODLU ÇEK SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU!

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, 15 Haziran 2015'den itibaren uygulanmaya başlanan Karekodlu Çek sisteminin, ticaret hayatını doğrudan ve olumlu yönde etkileyecek, yeni ve çok önemli bir finansal ürün olduğu bildirilmiştir.

 

[Devamını oku...]

10
WEB SAYFAMIZ YENİLENMİŞTİR

Web Sayfamız Yenilenmiştir.Web Sayfamız Yenilenmiştir.Web Sayfamız Yenilenmiştir.Web Sayfamız Yenilenmiştir.Web Sayfamız Yenilenmiştir.Web Sayfamız Yenilenmiştir.Web Sayfamız Yenilenmiştir.

[Devamını oku...]

20
KADİRLİ TİCARET BORSASI TOPRAK ANALİZ LABARATUVARI ÜRETİCİLERİ BEKLİYOR

2006 yılında Tarım Bakanlığı tarafından yetkilendirilen (akredite edilen) Kadirli Ticaret Borsası Toprak Analiz laboratuarı üreticileri bekliyor. Mısır ve yer fıstığı hasadının yaklaştığı bugünlerde yeni ürünün ekiminden önce toprak analizinin yapılması gerekiyor.

[Devamını oku...]