07
KADİRLİ TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞINDAN

 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84 üncü maddesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmenlik maddesinin 11. maddesi “Seçim Usul ve Esasları” hakkındaki yönetmelik hükmüne göre, Borsamız Meclis Üyeliği Seçimi 01 Ekim 2017 tarihinde Pazar günü Borsamız hizmet binasında 09.00- 17.00 saatleri arasında yapılacaktır. 

[Devamını oku...]

15
KADİRLİ TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

  SAYIN ÜYELERİMİZ,

KOBİ’LERİN FİNANSMAN SORUNLARININ GİDERİLMESİNE KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) TARAFINDAN “TOBB NEFES KREDİSİ” ADI ALTINDA BİR ROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

08
Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu toplandı

 TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 72. Genel Kurulu’na sunulmak üzere hazırlanan “2015 Yılı Ekonomik Raporu” taslağını incelemek ve değerlendirmek üzere Birlik merkezinde toplandı. ​

Toplantıya TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Komisyon Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Komisyon üyeleri Ferhat Çağlayan, Yasin Tatlı, Fatih Altınay, Şakir İşeri ve Reşit Özer katıldı.

[Devamını oku...]

18
KAREKODLU ÇEK SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU!

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, 15 Haziran 2015'den itibaren uygulanmaya başlanan Karekodlu Çek sisteminin, ticaret hayatını doğrudan ve olumlu yönde etkileyecek, yeni ve çok önemli bir finansal ürün olduğu bildirilmiştir.

 

[Devamını oku...]

17
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin TATLI TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonuna Seçildi

 Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin TATLI Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonuna Seçildi

[Devamını oku...]

07
2014 Yılı Mali Destek Programı Başvuruları Başladı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 2014 Yılı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı ve Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı Teklif çağrısına ilişkin bilgiler..

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son